Dyczkowski Finanse

Od 2009 roku działam na rynku oferując swoim klientom fachowe i niezależne doradztwo w zakresie rozwiązań finansowych. W pracy z klientem szanuję takie cechy jak: rzetelność, słowność oraz uczciwość, którą cenię najbardziej. Usługa, którą mogę zaoferować potencjalnemu klientowi oparta jest przede wszystkim solidnymi podstawami wynikającymi z przebytego doświadczenia oraz z szerokiej gamy produktów, z różnych zakresów finansowych. Uważam, że mądre planowanie to umiejętność unikania zbędnych wydatków, nie tylko na dzień dzisiejszy ale również w przyszłości.

Klienci

Na dzień dzisiejszy służę pomocą ponad kilkuset osobom i firmom w rożnego rodzaju decyzjach finansowych w obrębie takich miast jak: Elbląg, Pasłęk, Olsztyn, Malbork, Tczew, Dzierzgoń, Nowy Dwór Gdański czy też Trójmiasto.
Jestem mobilny więc mogę  na życzenie dojechać również do Klienta
Z racji postępującej technologii i informatyzacji nie jest dla mnie problemem obsługa klienta z każdego zakątka Polski, który będzie otwarty na współpracę
Ponad 90% moich klientów pochodzi z polecenia co daje mi ogromną dumę a zarazem  motywacje do dalszych działań.

Filozofia działania

Każdy z nas bez względu na wiek czy profesje "skazany" jest na podejmowanie przeróżnych decyzji finansowych na przestrzeni całego życia.
Począwszy od prostego założenia konta w banku, po kredyty np. przy kupnie mieszkania, ubezpieczeń komunikacyjnych bądź mienia,
aż po zbudowanie kapitału na godną emeryturę.
Moja usługa jest skierowana przede wszystkim do tego grona klientów, którzy cenią sobie lojalność i  współpracę z jedna firma na lata. Dla klienta jest to m.in gwarancja obsługi, oszczędność czasu a przede wszystkim profesjonalne spojrzenie na obraz całego gospodarstwa a nie tylko przez pryzmat sprzedawanego produktu.

Wychodzę z założenia że zadowolony klient = KLIENT REKOMENDUJĄCY

Zakres działalności

- Ubezpieczenia Komunikacyjne ( OC / AC / NNW / ASSISTANCE / SZYBY / OCHRONA ZNIŻEK )
- Ubezpieczenia mieszkań i  domów
- Ubezpieczenia firm / floty
- Ubezpieczenia NNW
- Ubezpieczenia rolne
- Ubezpieczenia podróżne

- Kredyty Hipoteczne
- Kredyty Gotówkowe
- Kredyty firmowe
- Leasingi

- Ubezpieczenia na Życie
- Ubezpieczenia Zdrowotne
- Ubezpieczenia Grupowe ( dla firm i indywidualne )

- Programy oszczędnościowe dla dzieci
- Zabezpieczenia emerytalne
- IKE / IKZE
- ROR – KONTA OSOBISTE – KARTY KREDYTOWE

- INWESTYCJE / RACHUNKI MAKLERSKIE